Akdeniz Üniversitesi Teknokent Ar-Ge 1 Binası No:3B/31
Tel: +90 (242) 312 39 59
Email: info@telpost.net

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Telpost Tanıtım Videosu

Video poster

Biz Kimiz?

TELPOST® Kurulduğu Daha İlk Yıllarda Yeni Gelişmeleri Takip Ederek Ürettiği Hizmetlerde Marka Olmayı Başarmış, Birçok Farklı Pazara Kablosuz Haberleşme ile İlgili Ürünler ve Çözümler Sunan Sektöründe Öncü Bir Teknoloji Şirketidir.

 

Çözümlerimiz; Müşterilerimize Daha Modüler, Şartlara Uygun, Kolay ve Hızlı Veri Aktarımı Yapabilen, Çoklu Frekanslı, Çeşitli Platformlarda Çalışabilen ve Kolayca Büyüyebilen Sistemler Sunar.
Kısacası; Sorun İletişimse, TELPOST Size Yeter !…

Vizyonumuz

Vizyonumuz. Ülkemizin Yerli ve Milli Teknoloji Hamleleri ile Uyumlu Olarak, Elektronik Haberleşme Sektöründe Araştırma –Geliştirme (Ar-Ge)’ye Dayalı, Özgün, Katma Değeri Yüksek Çözümlerle Ulusal ve Uluslararası Pazarlarda Rekabet Hedefleyen Teknoloji Firmaları Arasında Yerini Almak. 

Hedeflerimiz

Ar-Ge ve Yenilik Stratejisi ile; Yerli ve Milli İleri Teknoloji Ürünü Elektronik Kartlar Üreterek Ülkemizin İthalat Bağımlılık Oranının Azaltılmasına Katkıda Bulunmak. Patent ve Know How Stratejisi İle Sınai Koruma ve Patent Potansiyeli Yüksek Yerli Mühendislik Tasarımı Ürün ve Yazılımlar Geliştirmek.

 

Müşterilerimize Daha Modüler, Şartlara Uygun, Kolay ve Hızlı Veri Aktarımı Yapabilen, Çoklu Frekanslı, Çeşitli Platformlarda Çalışabilen ve Kolayca Büyüyebilen Sistemler Sunmak…

TELPOST OKTH

Geçmişten Geleceğe Telpost

YIL 2004

«Tel-Post Telekom ve Telsiz Haberleşme Sistemleri» Unvanı ile ilk Kuruluş…

YIL 2008

Ulusal İlk Resmî İhalemizi Aldık; Antalya, Burdur, Isparta ve Afyon Afet ve Acil Durum Müdürlükleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri Tarafından Kullanılan Geniş Alan Telsiz Haberleşme Alt Yapısının Rehabilitasyonu ve Komple Bakımını Üstlendik.

YIL 2011

Şirket Kuruluş Tüzüğümüzde Yaptığımız Düzenleme ile «TELPOST Ortak Kullanım Telsiz Hizmetleri (OKTH) & Frekans İşletmeciliği» Ünvanını Alarak Türkiye Çapında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından Yetkilendirilmiş OKTH Firmaları Arasına Girdik…

YIL 2017

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)’ nun Telsiz Haberleşme (OKTH) Sektöründe Yenilikçi Hizmetlerin Sunumuna Yönelik Vizyonundan Aldığımız İlham ve Cesaret ile Akdeniz Üniversitesi Teknokent Firmaları Arasında Yerimizi Alarak, Elektronik Haberleşme ve Kablosuz Veri Transferi Alanlarında Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) Çalışmalarımıza Başlamak Üzere İlk Adımımızı Attık.

YIL 2018

3 Ocak 2018 Tarihinde Akdeniz Üniversitesi Teknokent Bünyesine Katılmak Üzere Hazırladığımız Proje, Teknokent Yönetim Kurulunca Kabul Edildi…

YIL 2019

2018 Yılında Başladığımız KOSGEP ve Teknokent TTO Destekli RF.V01 RF Kontrol Kartı Projesi’ nın ilk Prototip Ürünü Elde Edildi.

YIL 2020

KOSGEP ve Teknokent TTO Destekli ‘RF.V01 RF Kontrol Kartı Projesi’ Kapsamında Ürettiğimiz Yerli Yazılım, “Saha Akıllı Veri Takip Sistemi” SAVAT® Markası Altında Tescil Edildi.